درباره ما

دکتر توحید طبرستانی در سال ۱۳۸۱ وارد دانشکده دندانپزشکی “دانشگاه تهران” شدند.ایشان دوره دکتری دندانپزشکی را طی ۶ سال طی نمودند و در سال ۱۳۸۷ از این دانشکده فارغ التحصیل شدند.

در سال ۱۳۸۹ دکتر طبرستانی ادامه تحصیل را در رشته “بیماری های دهان و فک و صورت” آغاز نمودند و این رشته تخصصی را زیر نظر بهترین اساتید این رشته ،همانند دکتر ” آرش عزیزی ” و دکتر خطیبی و دکتر لسان و دکتر اعلایی ، فراگرفتند.

متخصص بیماری های دهان ،به عنوان پلی بین علوم پزشکی و دندانپزشکی عمل می کند.برای این منظور در طی دوره تخصصی ، به یادگیری علوم پزشکی به صورت نظری ، و حضور در بیمارستان و یادگیری به صورت عملی می پردازد.

به طور عمده حوزه فعالیت تخصصی دکتر طبرستانی در زیر خلاصه شده اند:

  • شناسایی و درمان ضایعات داخل دهان و فک و صورت:که شامل تشخیص ضایعات، انجام نمونه برداری در صورت نیاز و درمان آن ها می باشد.
  • نحوه انجام اعمال دندانپزشکی در بیمارانی که دچار بیماری های مزمن و سیستمیک هستند: از آنجایی که متخصص یماری های دهان به ماهیت ،نحوه عملکرد اختلال و داروهای مصرفی این بیماران آگاه هستند،مطمینترین مرجع برای این بیماران و از آن مهمتر مهمترین مرجع برای دندانپزشکان عمومی هستند.و بهترین طرح درمان را با توجه به بیماری مراجع کننده و داروهای مصرفی ایشان به جهت انجام امور دندانپزشکی،به بیمار یا دندانپزشک ایشان ارایه می نماید.
  • ارایه طرح درمان جامع:متخصص بیماری های دهان همپنین با داشتن دانش کافی نسبت به تمامی علوم دندانپزشکی توانایی ارایه طرح درمان آینده نگر وپیش بینی وضعیت فعلی و آینده دندان ها و ارایه بهترین راه کار را دارد.و می تواند بهترین وجه مراجعه کننده را راهنمایی کند و در صورت لزوم متخصصی را که برای وضعیت دندانی مراجعه کننده بهترین درمان را انجام خواهد داد، به ایشان معرفی نماید.

دکتر طبرستانی علاوه بر فعالیت در حوزه تخصصی خود به جهت علاقه زیاد به علوم مختلف دندانپزشکی ، در حوزه دندانپزشکی عمومی نیز فعالیت خود را ادامه داده اند و برای این منظور در زمینه های زیبایی و درمان ریشه دوره های زیادی را زیرنظر بهترین اساتید داخلی و خارجی آموختند و به صورت مداوم در این رشته ها علم خود را به روز می کنند.

ایشان در حال حاضر در “مرکزتخصصی دندانپزشکی ۶۰۰ ارتش” مشغول فعالیت در حوزه درمان و آموزش و پژوهش در کنار سایر متخصصین به نام این مرکز هستند

در حال حاضر ایشان در سمت استاد افتخاری با دانشکده های دندانپزشکی سطح کشور ،به همکاری می پردازند.

همچنین در امر آموزش ،ایشان اقدام به برگزاری دوره های آموزشی برای “دندانپزشکان عمومی” و ارایه سخنرانی در زمینه های تخصصی می نمایند.